Sybaritric TRIO

RADIOFREKWENCJA TRIO XT

Radiofrekwencja TRIO XT to najbardziej nowoczesna i spektakularna pod względem efektów technologia zastosowana do liftingu twarzy, szyi i ciała. Powoduje głębokie napięcie, ujędrnienie skóry, spłycenie głębokich zmarszczek oraz usunięcie drobniejszych zmarszczek, worków i cieni pod oczami, rozjaśnianie skóry, poprawę owalu twarzy.

Radiofrekwencja TRIO XT – ciesząca się ogromną popularnością bipolarna radiofrekwencja z trójpolarną głowicą na ciało, której koncepcja została stworzona i opracowana przez amerykańską firmę Sybaritic. W oparacowywaniu całego ciała znajduje zastosowanie w zabiegach silnie napinających skórę, w przypadku utraty elastyczności (np. po ciąży), pojędrniania ramion, modelowania sylwetki, wyszczuplających, redukujących cellulit i podnoszenia pośladków. Gwarantuje od ręki widoczny efekt liftingu.


Właściwości

Wyposażona w 4 głowice, które w zależności od kształtu i przeznaczenia dobierane są do zabiegów wykonywanych na odpowiednich partiach ciała, idealnie się do nich dopasowując i zapewniając najwyższą skuteczność. Najmniejsza głowica (punktowa) przeznaczona jest do opracowywania zmarszczek wokół oczu, większa z funkcją krioterapii przeznaczona jest do większych, a zarazem najwrażliwszych powierzchni twarzy oraz dłoni. Dwie pozostałe w wersji bi oraz tri-polarnej przeznaczone są do zabiegów na ciało. Częstotliwość fal radiowych jest dobierana przez mikroprocesor w zależności od rodzaju zabiegu i indywidualnych preferencji klienta.

Zabieg przynosi rewelacyjne efekty. Jest bezinwazyjny i łatwy do wykonania dzięki komunikatywnemu panelowi dotykowemu touch screen. Fala radiowa bipolarna gwarantuje rozgrzanie włókien kolagenowych do temperatury ok. 40 stopni Celsjusza czyniąc zabieg skutecznym, ale bezpiecznym. Prąd elektryczny zostaje zamieniony na energię cieplną, która wnikając w warstwy skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Wykorzystanie tripolarnej głowicy na ciało przynosi doskonałe rezultaty w postaci poprawy napięcia skóry połączonej z redukcją tkanki tłuszczowej. Elektroniczny mikroprocesor samoczynnie dobiera i modyfikuje poziomy głębokości wnikania fali radiowej, przez co doprowadzamy do kompleksowego przegrzania tkanek na całej ich głębokości, osiągając dodatkowe efekty redukcji w obwodzie.


Zastosowanie

Radiofrekwencja TRIO XT to doskonała odpowiedź na potrzeby współczesnej kosmetologii estetycznej. W przeciwieństwie do zabiegów z użyciem lasera, bądź IPL (światło pulsacyjne), zabiegi z użyciem TRIO XT mogą być wykonywane dla wszystkich fototypów skóry (wg skali Fitzpatricka I – VI), oraz pacjentów z opaloną skórą. Procedura zabiegu nie wymaga okresu rekonwalescencji, przez co nie utrudnia naszemu pacjentowi wykonywania codziennych czynności. Zabieg nie wywołuje odczynów widocznych na skórze. W trakcie serii zabiegów z wykorzystaniem TRIO XT, rezultaty są intensyfikowane, a z każdym zabiegiem wzmaga się ich efekt. Seria wymaga 4-8 zabiegów, a w czasie jej trwania może być łączona z innymi zabiegami kosmetycznymi.