Mezoterapia bezigłowa KLAPP

Bogata i efektywna oferta zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym oraz skuteczna pielęgnacja w warunkach domowych, które stanowią istotę koncepcji pielęgnacji anti-aging oraz wspierają działanie zabiegów medycyny estetycznej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne o szerokim spektrum działania, dobrane w kompozycjach dostosowanych do indywidualnych cech skóry, w pełni uzupełniają jej potrzeby i pielęgnują ją na najwyższym poziomie.

 

SURGERY FINE SKIN

Oczyszczające serum dla skóry o rozszerzonych porach, tłustej, skłonnej do zmian zapalnych i podrażnień, w każdym wieku. Wzbogacone składnikiem aktywnym PoreAway®, będącym ekstraktem z żywicy dzikiej pistacji, który oczyszcza skórę oraz koi i reguluje pracę gruczołów łojowych. Dodatkowo zawarty w serum kwas hialuronowy nawilża skórę i nie pozwala jej na przesuszenie.


SURGERY EYE & SENSITIVE ZONES

Wygładzające i wzmacniające serum dla skóry okolic oczu oraz cery wrażliwej, z teleangiektazjami. Napina skórę, a dzięki koktajlowi myszopłochu kolczastego, tygrysiej trawy, nagietka i kasztanowca wzmacnia naczynia krwionośne, wygładza drobne zmarszczki, rozjaśnia cienie pod oczami i redukuje obrzęki powiek. Dodatkowo zawarty w serum kwas hialuronowy nawilża skórę i nie pozwala jej na przesuszenie.

 

SURGERY EVEN LIGHT

Rozjaśniająco - rozświetlające serum dla każdego typu skóry wymagającej ujędrnienia, rozjaśnienia i wyrównania kolorytu. Nawilżająco- napinające serum zawierajace wyjątkową kombinację chińskich ziół pod postacią kompleksu Meiritage®, która działa rozjaśniająco na skórę i przywraca jej naturalny koloryt. Dodatkowo zawarty w serum kwas hialuronowy nawilża skórę i nie pozwala jej na przesuszenie. 

 

SURGERY REBUILD 30+

Regenerujące serum dla skóry powyżej 30 roku życia. z zaburzonym procesem autoregeneracji i spowolnioną syntezą kolagenu. Dzięki kompleksowi składników (wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist® I biotripeptydY) stymuluje, regeneruje, napina i chroni przed aktywnością wolnych rodników. To idealne serum na pierwsze oznaki starzenia, jako narzędzie do przeciwdziałania powstającym zmarszczkom.

 

SURGERY CELL BOOST 40+

Energetyzujące serum dla skóry wymagającej dogłębnej pielęgnacji po 40 roku życia. Wygładza zmarszczki i wzmacnia strukturę skóry. Substancje aktywne ( wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist®, CL –Biopeptyd, Somitime® i Cell-life Code® ) pobudzają funkcje życiowe komórek skóry i przedłużają ich życie. Skóra zostaje prawie natychmiast wygładzona, a zmarszczki i bruzdy spłycone.

 

SURGERY RESTRUCTURE 50+

Serum będące swego rodzaju wypełniaczem dla skóry atroficznej po 50 roku życia, na której widoczne są zmiany wywołane zaburzeniami hormonalnymi okresu przekwitania. Substancje aktywne ( Reforcyl®, ekstrakty z Czystka, L-glutamina, wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist® i CL – Biopeptyd) intensywnie ujędrniają skórę, remodelując owal twarzy i zapewniając efekt widocznie młodszej (nawet o 10 lat) skóry.

 

Mezoteria bezigłowa